30 Kasım 2010 Salı

Booka Shade - More


Walter Merziger ve Arno Kammermeier ikilisinden oluşan Almanya menşeili grubumuz, tech house tarzında yaptığı müzik ile ortalığı kasıp kavuruyor:)
Yoksa "Booka Shade" ismini daha yeni mi duyuyorsunuz? Öyleyse halen duymamış olanlara göre çok şanslısınız :)
Efendim grubumuzun şu ana kadar 4 albümü bulunuyor.
Berlin’den, 2004 yılında “Mandarine Girl” ve “Body Language” ile çıkış yapan elemanlarımız daha sonra "Get Physical Music" isimli şirketin kurulmasında başrolü oynayarak bu piyasada uzun süre kalacaklarının sinyallerini verdiler.
Daha sonra ise "Memento" isimli ilk stüdyo albümlerini yayınladılar. Fakat asıl patlamayı "Night Falls", "In White Rooms" gibi hitleri ile "Mandarine Girl" ve "Body Language" gibi daha önce büyük beğeni kazanmış parçalarından oluşan "Movements" albümü ile yaptılar.
Bu albümün turu kapsamında yirmi ayda 150'nin üstünde konser verdiler...Ve  15.000 kişiye çaldıkları Pukkelpop Festivali performanslarını DVD formatında, ‘Movements Tour Edition’ olarak piyasaya çıkardılar.
Buyrun DVD'nin trailer'i...


Booka Shade - Movements Tour Edition - Trailer


2008 yılına gelindiğinde ise grubumuz 3. stüdyo albümlerini "The Sun & The Neon Light" ismiyle yayınladı. Albümden çıkan ‘Charlotte’ senenin en çok satan üç parçası arasında yer aldı.

Ve takvimler 2010'un Nisan ayını gösterdiğinde son albümleri "More" raflarda yerini aldı.
Electronic müzikten az da olsa hoşlanıyorsanız "Booka Shade"i çok seveceksiniz...

Buyrun bu albümden 2 video ve albümün kendisine...


İnsan son albümü dinleyince "more-more-more" diye tempo tutmak istiyor bu 2 Alman abiye...abi? :)

Hiç yorum yok: